NAUJOKAMS IR JAU PRADĖJUSIEMS INVESTUOTI

Pasyvių pajamų portfelio formavimo metodika, leisianti miegoti ramiai, išlaikant žemą riziką bei aukštą pelno potencialą.

Per 90 minučių sužinosite, kaip nepraleisti investavimo progų besikeičiančioje rinkoje ir nepasimesti portfelio valdyme

6414 parsisiuntė gidą 

 vidutinis įvertinimas

Registruokis į webinarą

Ženk pirmuosius žingsnius ir įdarbink pinigus kol miegi

Efektyvumas

Sutaupyk laiko analizuojant įvairius pajamų šaltinius ir užsitikrink pastovų pinigų srautą

Rizikos valdymas

Išvenk brangiai kainuojančių bandymų ir klaidų siekiant rezultatų

Strategija

Susikurk aiškią strategiją ir tikslus, atitinkančius Tavo asmeninius ir finansinius siekius

Kodėl Financial Lithuanians?

Skatiname finansinį Lietuvos visuomenės raštingumą

Konsultacijų
0 +
Pritraukto kapitalo
0 M+
Sekėjų bendruomenė
0 + tūkst.

Ką mano investuotojai, jau parsisiuntę gidą?

Įdarbink savo pinigus

Sužinok apie metodiką, leisiančią miegoti ramiai, išlaikant žemą riziką bei aukštą pelno potencialą

Days
Hours
Minutes
Seconds

Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus

Kaip nustatyti savo rizikos toleranciją?

Rizikos toleranciją padeda apibrėžti jūsų finansinė padėtis, psichologinė būsena ir investavimo tikslai. Pradėkite įsivertindami, kiek esate pasirengę prarasti trumpuoju laikotarpiu, kad siektumėte didesnės grąžos ilguoju laikotarpiu. Taip pat svarbu apsvarstyti gyvenimiškus prioritetus bei išlaidas, kurias turite artimiausiais metais.

Laikykitės diversifikacijos principo – padalykite lėšas tarp skirtingų turto klasių (pvz., akcijų, obligacijų, nekilnojamojo turto, alternatyvių investicijų). Toks paskirstymas mažina riziką, nes vieno turto klasei patiriant nuosmukį, kitos gali kompensuoti nuostolius. Taip pat reguliariai peržiūrėkite, ar ši struktūra vis dar atitinka jūsų tikslus ir esamą rinkos situaciją.

Dauguma investuotojų jį peržiūri kas ketvirtį arba kas pusmetį, kad įvertintų, ar dabartinis paskirstymas vis dar atitinka jų strateginius tikslus. Jei dėl rinkos pokyčių vienos turto klasės dalis smarkiai išaugo ar sumažėjo, gali reikėti atkurti pradinį balansą. Svarbiausia – nepervertinti trumpalaikių svyravimų ir nepradėti pernelyg dažnai koreguoti investicijų.

Visų pirma, venkite emocinių sprendimų ir išlaikykite ilgalaikę perspektyvą. Rinkos pokyčiai yra normalus reiškinys, todėl svarbu pasikliauti iš anksto nusistatytu planu ir rizikos valdymo strategijomis. Jeigu esate pasitikintis savo portfelio sudėtimi, laikui bėgant rinka dažnai atsigauna ir kompensuoja laikinius nuosmukius.

Paprastai sprendimą lemia ilgalaikės strategijos pokyčiai, pastebimos fundamentinės rizikos ar reikšmingi pasikeitimai įmonės veikloje. Pardavimas gali būti tikslingas, jei turto vertė pasiekė jūsų užsibrėžtą tikslinę kainą ar neatitinka jūsų pasikeitusios rizikos tolerancijos. Papildymas naudingas, kai tikite ilgalaike vertės augimo potencialu ir turite tinkamą finansinę erdvę tolimesnėms investicijoms.